Кількість
|
Вартість
|
||
|
Еліксир для шлунка рекомендовано як загальнозміцнюючий засіб при захворюваннях шлунково-кишкового тракту. Сприяє поліпшенню травлення і виведенню шлаків з організму.
СКЛАД:
Активні компоненти/active ingredients: алтея корінь/althaea radix, деревію трава/achillea millefolium herba, льону насіння/linum usitatissimum semina, солодки корінь/glycyrrhiza glabra radix, нагідки квітки/сalendulae flores, подорожника лист/plantaginis folia, ромашки квіти/matricaria flores, цмину квіти/helichrysi arenarii flores, кропу насіння/anethum graveolens semina.
Допоміжні компоненти/other ingredients: вода демінералізована/aqua, пропіленгліколь/propylenglycolum, гліцерин/glycerolum.
Користь для організму кожного з компонентів:
- Алтея корінь — надає обволікаючу і протизапальну дії.
- Деревію трава — має протизапальну, спазмолітичну, антимікробну, кровоспинну і ранозагоювальну властивості. Підсилює секрецію шлункового соку, зменшує біль і спазми в шлунку.
- Льону насіння — завдяки своїм обволікаючій, протизапальній та пом'якшуючій властивостям надає захисну дію на слизову оболонку стравоходу і шлунка, що має позитивний ефект при лікуванні виразкової хвороби і гастриту.
- Солодки корінь — надає живильну підтримку слизової шлунково-кишкового тракту, сприяє виділенню слизу і виявляє легку послаблюючу дію. Нормалізує кислотність, усуває печію і попереджає інфекційні захворювання.
- Нагідки квіти — виявляють протимікробну, протизапальну, жовчогінну дії. Покращують травлення, усувають нудоту, блювоту, діарею, болі в шлунку та кишківнику, при запаленнях, виразковій хворобі, харчових отруєннях.
- Подорожника лист — має бактеріостатичну, протизапальну, ранозагоювальну, спазмолітичну властивості. Покращує обмін речовин і посилює секреторну діяльність шлунку, зменшує вміст холестерину в крові.
- Ромашки квіти — виявляють антимікробну, протизапальну, протиалергічну, болезаспокійливу, спазмолітичну дії.
- Цмину квіти — поліпшують жовчовиділення, знімають спазм жовчного міхура, жовчних протоків і кишківника, знижують рівень білірубіну і холестерину в крові, зменшують в'язкість жовчі, активують секреторну здатність підшлункової залози, мають протизапальну, антибактеріальну дії.
- Кропу плоди — мають спазмолітичну, вітрогінну, сечогінну дії, знижують проникність судинної стінки.
Всі органи і системи в складному організмі людини взаємопов'язані між собою. Відомо, що найважливішим аспектом здоров'я людей є харчування. Від неякісної їжі першими страждають органи шлунково-кишкового тракту. Для ефективного вирішення багатьох порушень в роботі шлунково-кишкового тракту компанією New life був створений Еліксир для шлунка.
Рекомендації щодо застосування:
По 7-10 крапель 2-3 рази на день до їжі на воді.
Форма випуску:
Флакон 30 мл., 100 мл.
Коментар спеціаліста: Чим допомогти шлунку?
Організм людини є складним механізмом, органи і системи якого тісно взаємопов’язані між собою. Відомо, що найважливішим аспектом здоров’я людини є харчування. Від несприятливої їжі першими страждають органи шлунково-кишкового тракту. Для ефективного вирішення багатьох порушень в роботі шлунково-кишкового тракту був створений еліксир «Для шлунка».
Екстракт алтея містить безліч слизових речовин, вони обволікають слизову оболонку шлунка.
Екстракт солодки спазмолітично впливає на гладку мускулатуру жовчних проток і кишківника, обволікає і захищає стінки шлунка, пригнічує секрецію шлункового соку.
Екстракт деревію має антибактеріальну та протизапальну дію. Надає спазмолітичну дію на жовчні і сечовивідні шляхи, позбавляє від газів в кишечнику.
Екстракт льону допомагає поліпшити моторику кишківника, очистити кишечник від шлаків, тим самим попереджаючи запори. Має обволікаючі, пом’якшувальні та протизапальні властивості.
Екстракт календули має антибактеріальну властивість, що необхідно при захворюваннях шлунково-кишкового тракту (гастрити, виразки шлунка і дванадцятипалої кишки), хвороби печінки і жовчних шляхів.
Екстракт подорожника знімає запалення, служить антисептиком, загоює і затягує рани, позитивно впливає на секреторну функцію шлунка, знімає біль.
Одне з найкращих засобів лікування гострих і хронічних запалень слизової оболонки шлунка (виразки шлунка) це екстракт ромашки.
Екстракт безсмертника стимулює вироблення шлункового соку (що корисно при зниженій кислотності і слабкому травленні), виділення шлункових ферментів (допомагають переварюванню їжі) одночасно уповільнюючи евакуаторну функцію шлунка і кишечника. Діє антиспастично (розслабляє гладку мускулатуру) на м’язи кишкової стінки і розширює кровоносні судини кишківника.
Екстракт кропу покращує роботу травної системи, збуджує апетит, а також полегшує метеоризм, допомагаючи активізувати перистальтику кишківника.